22aa

Co mám dělat bez staré televize a VHS o státním svátku 28. 10 .?

Dobrý den.
Prosím nevíte co mám dělat nebo co si mám pustit za film na nové tv z set top boxu místo na staré tv když je rozbitá (mohla by bouchnout)?

Děkuji.

Co mám dělat o státní svátek 28.10 bez staré televize a vhs?

Odpovědi
Drap

Jdi se na celý den projít.

ivzez

Dělej to, co považuješ za nejlepší, co tě nejvíc baví.
(A zkus se už zaměřit na něco jiného než TV.)

Kelt

Vezmi si knížku a začni si číst, nebo jdi do přírodu se skicákem a nakresli nejbližší krajinu. Postav se na hlavu. Vezmi kousek papíru a napiš něco, nebo se začni učit cizí jazyk.

elkon

Nevymýšlej nesmysly a jdi někam ven do přírody, nebo jak se říká „za holkama“.

nyjono

Tak co chceš vlastně vědět? Co máš dělat nebo co si máš pustit za film?

Jeď na výlet, čti knížku, něco se uč, trochu doma pokliď, …

Nebo si pusť nějaký animák.
Kdo to má, kruci, vědět, co tě baví.

Justin1

Dá se dělat spousta jiných věcí než jenom koukat na televizi (pokud nepřijde ten obávaný lockdown, do kterého se část populace vehementně snaží nás za každou cenu dostat ve snaze užít si přítomnost za cenu obětování budoucnosti). Já žiju bez televize už asi 20 let. Můžeš místo televize sledovat internet, můžeš si tam nastudovat a naplánovat nějakou zájmovou aktivitu, například geocaching nebo zájmové vysílání pomocí vysílaček na pásmech CB a PMR.

marci1

Výběr TV programů je nepřeberný. 🙂

22aa

A jak mám jít ven když je korona?

22aa

Mám němčinu jako cizí jazyk. Aspon si za vydělané prachy můžu koupit konečně starou televizi. (vodafony)

22aa

Ještě že není ten lockdown. Mám šanci koupit tv a bouřku do ipodu. (baterii)