Avatar uživatele
Lleni

Co mam dělat? Moje nejlepší kamarádka si spojila oslavu s jednou holkou, v sobotu jdou do kina ,( tovím od jiných)

Do kina de s nima navíc ještě 90% naší třídy( je nás tam 16) a mě řikala že bude mít oslavu jen pro mě a pro ní … Mě na tu oslavu nepozvala a já se cítim jak 5. Kolo u vozu .. Navíc moje 1. Nejlepší se asi před týdnem odstěhovala do egypta .. D ;
Mám bejt na ní naštvaná aby si to uvědomila???( na tu co má tu oslavu)
Prosím odepište díky ;(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4164 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elisacek :P

Odpoveď byla označena jako užitečná

řiď se podle sebe a ne podle ostatních … kašli na ní .. na světě jsou opravdový přátelé , kteří ti nelžou a mají tě rádi :)
Doplňuji:
Také jsem to zažila , vlastně , zažívám to každý den . Ta holka se mnou chodí do třídy a teď musí chodit o berlích a pořád chce s něčim pomáhat.JÁ jsem měla cca. před 2. rokama malíček v sádře ( pravá ruka ) nemohla jsem psát , nést tác a další ty věci .! a jediná OPRAVDOVÁ KAMARÁDKA mi se vším pomohla a ta holka se na mě vykašlala ! s tou Opravdovou se znám už od školky , vlastně odmalička . A ta druhá je mi ukradená .. říkám , řiď se podle sebe a NIKOMU se nepodřizuj , ona ti za to nestojí :)

Upravil/a: elisacek :P

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Lleni Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

A co takhle zkusit dělat mrtvýho brouka, však se nic neděje. A počkej až půjdeš ty do kina, tak nepozveš jí nebo pozveš, ale nevezmeš. Neboj.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Prosím tě,ty si ji přivlastňuješ – ona se prostě kamarádí se všemi – nemůžeš to takto brát a pak třeba spolu zajdete jen vy dvě . Nebuď našvaná to ti nepomůže . Proto tě nepozvala -asi tě zná , že chceš být jen s ní.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek