Anonym93733

Co mám dělat, když nám toho učitelka dává hodně k naučení?

Naše učitelka na němčinu si myslí, že když nám dá přes 70 slovíček, tak se to naučíme, jenomže další učitelé nám dávají taky něco se naučit, ale ne tolik, nikdo od nás to nestíhá, co mám dělat?

Nejlepší odpověď
autacek

Naučit se je. Co se v mládí naučíš, ve stáří jak když najdeš. A u cizích jazyků to platí dvojnásob.

Další odpovědi
Arne1

Zatnout zuby, nejít do kina a odpustit si paření na komplu a naučit se to. Učitelka dobře ví co dělá. Také je dobré se kromě němčiny učit i česky, aby ten psaný projev byl trochu srozumitelnější.

klumprt

Vypnout počítač a s chutí do toho. 🙂

jirka F

Jsou takový učitelé,tvoje je ještě jenom s těch přísnějších,ale existují i opravdu nechci raději říkat co kvůli blokaci profilu.Jinak jak říká Arne1 prostě se v klidu naučit(žádné učení přes noc.).A myslím že to půjde pokud není extrémně přísná tak ta látka půjde.