Lukáš Rusek

Co mám dělat, když třeba dostanu 5 ve škole, ale do žákovský si to napíšeme až zítra? Mám to říct rodičům, nebo ne?

Nejlepší odpověď
gecco

Říct jim to kdy to dostanu

„jim“ – to myslíš rodiče?
Čím dříve se přiznáš, tím dříve to budeš mít za sebou – ať už „to“ znamená cokoli…
😉

Další odpovědi
marci1

Říct jim to kdy to dostanu

Raději bych to řekla hned, nemusela bych na to už myslet a rodiče by to jistě ocenili. 🙂

setapouch

Říct jim to kdy to dostanu

Proč si kazit dva dny? Když už máš tou pětkou zkažený jeden den, řekl bych to jim (rodičům?) ještě ten den. Asi tě seřvou a kdo ví co ještě, ale budeš to mít v rámci jednoho zkaženého dne. Navíc, je znakem dospělosti postavit se čelem důsledkům svých prohřešků.

A jestli chceš, aby byl doma průšvih menší, až půjdeš rodičům říct, že jsi dostal pětku, rovnou je požádej, jestli by tě mohli z té látky přezkoušet, že se chceš nechat vyvolat ve škole. Předpokládám, že se na tu látku hned podíváš a doučíš se jí.

ivzez

Říct jim to kdy to dostanu

pucipuci

Říct jim to kdy to dostanu

Lukáš Rusek

díky gecco máš pravdu

gecco

Taky jsem chodil do školy…
😉