Thomasons

Co mám dělat, když stavební úřad neodpovídá?

Před rokem jsem požádal stavební úřad o změnu stavby před jeho dokončením. Jedná se o změnu vytápění, kde místo plynu použiji tepelné čerpadlo (plošný kolektor v zemi). Do dnešního dne nikdo neodpověděl, ač lhůta zákonem stanovená je již dávno překročena.
Mohu provést změnu bez jejich souhlasu?

Předem děkuji za odpověď
Doplňuji:
Doplňuji: Žádost jsem před rokem osobně doručil, potvrzení o převzetí mi bylo vydáno

Odpovědi
anonym

Nejsem si jistý, ale pokud neodpoví, znělo by to jako souhlas. Ale možná se stalo, že žádost nebyla SÚ doručena.