FlAsh_7

Co mám dělat, když si všechno beru moc osobně?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Přečti si 4 dohody.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=HfUBw6eX3I­Y&list=PLtf01lOd­SEoPEFqc1UiDgdBWxMb9jb94E

Další odpovědi
Edison

Obdobně, jako u jiných odpovědí: Nebrat si všechno moc osobně. I to je jen ve Tvé hlavě, tedy k řešení jen Tobě samému.

ivzez

Odpovědi na řadu otázek, jež zde pokládáte,
najdete sám v sobě.

Kelt

Tak si představ, že jsou s tebou tví kamarádi, příbuzní a každý má na to svůj názor. Zkus se vžít do jejich myšlení.