Jirka R

Co mám dělat když si můj papoušek začal (včera poprvé) škubat peří na břichu ?

Je to Alexandr malý a celý týden jsme neby od brzy ráno do pozdního večera doma a on je na mě velmi fixován. Vím proč to je, ale co s tím teď, abych to zastavil.

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, papouchové si škubou peří ze stresu (na hrudi) nebo z nedostatku některých vitamínů. U toho vašeho se jedná o stresové jednání, okamžitě byste tomu zabránil jen nasazením límce.