AnnMary

Co mám dělat když se mi nenabíjí notebook?

Mám jej připojený normálně do zásuvky. A u ikonky s baterkou je napsané nabájen ze sítě- nenabíjí se. Co mám dělat aby se nabíjel?
Doplňuji:
Vytáhla jsem baterii a dala ji zpět:) a už to funguje:)

Nejlepší odpověď
www

Zkus očistit kontakty jak na baterii, tak v ntb. Musí být lesklé.

Další odpovědi
Michal Kole

Je správně zastrčená baterie není tam nějaký „špatný kontakt“ ?

tom004

Těch důvodů může být víc.Nejlepší je odnést ho do servisu. Závadu zjistí a doporučí řešení.