Mr MaYo

Co mám dělat, když se mi nechce načíst počítač?

Vždy když počítač zapnu, tak se zasekne ještě předtím, než tam je to zadávání hesla atd. Bydlím jenom tapetu a můžu hejbat s myší, jímka nemůžu dělat nic

Odpovědi
Arne1

Svěřit to odborníkovi

aliendrone

No, obecně bych poradil pokusit se spusti OS v nouzovém režimu a následně se pokusit o opravy. (Často stačí jen nouzák spustit a po spuštění restartovat na normální spouštění.) V tvém případě to ale spíš vidím na radu Arne1. To proto, že ti není jasné ani to, že bys měl sdělit CO máš za OS (Widle, Linux, Google OS atp.)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.