Dan007

Co mám dělat, když se mi na mobilu ukáže okénko s nápisem: ,,Bohužel, vyhledávání Google se zastavilo."?

Toto okénko se objevuje, i když chci jít jen do poznámky v mobilu a něco si zapsat. Mobil jsem dal do továrního nastavení, a stále to nepřestalo. Jako internet funguje, ale s tímto okénkem se mi automaticky neukáže klávesnice, a tak nemohu nic vyhledat, protože vyhledávání bez klávesnice moc nejde. Prosím nevíte, kde bych sehnal kontakt přímo na společnost Android? Anebo co mám dělat? Moc děkuji za odpovědi.

Odpovědi
anonym

Jak, že to je…fundovanou odpověď vám může poskytnou pouze váš mobilní operátor, jo.