Slezsky fc

co mam dělat když se mi daždé 2hod. vypína PC ?

Nejlepší odpověď
bolak

No , úplně nejdřív, než se vůbec začneš něco šroubovat, vrtat se v něčem čemu nerozumíš a začneš kupovat nový komponenty … :) by bylo dobrý zkontrolovat možnosti napájení, jestli tam máš všude nastaveno NIKDY.

V případě že to tím nebude, tak pak by neškodil trošku podrobnější popis. Jak se to postupně děje, co máš při tom puštěný za programy, jak vypadá výkonovej graf ve správci úloh.

Vypne se ti počítač odborně řečeno „natotata“ nebo se jeden po druhým vypínají programy a ukládá se nastavení win?
A děje se to opravdu každé dvě hodiny nebo tos jentak plácnul od cesty?
A hází ti to nějakou chybu, nebo ti zničeho nic začne hrabat disk?

Další odpovědi
Michal Kole

vyčistit větráky, stáhnout si testovací program memtest86 na otestování operační paměti a pak něco na zatížení procesoru.

arygnoc

ja len doplním koleho:
zapnúť.

doporučujem kompletnú očistu (HW, SW).
Prípadne vymeniť zdroj (za silnejší).

terry

Co dělá PC pak.? Jde normálně zapnout nebo musíš chvíli počkat? Funguje ti ventilátor?