Avatar uživatele
Deli

Co mám dělat, když se bojím bouřky? Jak zahřmí, objeví se mi husí kůže, rozbuší se mi srdce a začne mi být na zvracení.

Bojuju s tím léta, ale neúspěšně. Nemáte nějakou radu? Většinou zalezu do místnosti bez oken a zabalím se do dek, ale to taky nejde vždycky…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? fortin, dědapetr, fablen před 4748 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Navštívit lékaře předepíše prášky na uklidnění.
Dcera od kamaráda měla panickou hrůzu z bouřek tak šli k doktorovy a říkal že je to už lepší.Tak to zkuste taky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

je to choroba, fóbia z búrok, treba to liečiť.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Lepší než k psychiatrovi je zajít k psychologovi. Nicméně léčba by měla probíhat v součinnosti obou profesí. Pokud se jedná o fóbii, tak ta se často léčí expozicí, tedy člověk se ke svému spouštěči strachu „přibližuje“.
Nicméně zkuste se podívat na bouřku jako na hezkou, respektive dynamickou záležitost. A bouřka je krásná i když při ní je člověk venku v přírodě. A i když to víte, hluk při bouřce neubližuje. Toho se není třeba bát. naopak – když ho slyšíte je to pozitivní informace, že do vás blesk neuhodil.
Je to samé jako při střelbě z pušky apod. pokud slyšíte výstřel a nic vás nebolí, tak jste živá – nepostřelená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fortin

Nic. Počkat až počasí bouřka přejde. Vy s tím nemáte nic společného a bouřka se vás netýká. Akorát můžete fandit aby se objevila duha a pak jít uvařit čaj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Zavřete se do koupelny a pusťte si na plný pecky rádio!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek