zett

Co mám dělat, když nevím, jaké mám přihlašovací číslo do školy na kterou se přihlašuji?

Nejlepší odpověď
annas

Podle registračního čísla, které jste dostala u přijímacích zkoušek, byste se dověděla na netu výsledky přijímacích zkoušek.

Dostanete oznámení od ředitelství školy o tom, zda jste byla, či nebyla přijata.
ale výsledky zkoušek se bez čísla nedovíte.

Dá se to napravit tak, že zajdete do školy, vezmete s sebou pro ověření doklady, které jste předkládala u přijímacích zkoušek, a dovíte se víc. Jste nezletilá, takže zřejmě by měl jít s vámi někdo z rodičů.

Další odpovědi
ivzez

Zase jsem přišla s křížkem po funuse,
ve škole už teď asi nikdo nebude.

Jestli číslo nenajdeš, bude nejspíš nutné do školy
zajít osobně s dokladem totožnosti!) nebo počkat
na písemné oznámení o (ne)přijetí.

Škola by neměla telefonicky ani e-mailem nic sdělit.
Ledaže by ses zeptal/a e-mailem se zaručeným elektronickým podpisem.

nyjono

A co ti řekli v té škole, na kterou se přihlašuješ a kam jsi jistě už volal/a?

marci1

Nevím přesně jak to chodí, ale myslím si, že přihlašovací číslo do školy bys obdržel až poté, když by ses stal studentem školy. 🙂