MattySweetie

Co mám dělat když nejede zvuk na PC?

Ahoj,
Dneska přestal na mém PC jet zvuk. Chyba (asi) není ve sluchátkách. Dala jsem do pc i repráky a jiné sluchátka a nic nejelo. Když najedu na ikonu zvuku píše to „Není nainstalováno žádné výstupní zvukové zařízení.“ Když na ikonu kliknu, začne zjišťování chyby.
Co s tím? o.O

Odpovědi
anonym

1. nainstaluj ovladače zvukovky – pokud je nemáš (někde archivované), stáhni si je z webu výrobce
Neznáš-li přesný typ, pak – za vypnutého počítače -
2. otevři bednu počítače, koukni, jestli karta nevypadla ze slotu a při té příležitosti kukni na její typ – pokud nevypadla a nebo zasunutí do slotu nepomůže, pak znovu 1.
😉
3. zkontaktuj zkušenějšího kamaráda – karta taky mohla ´odejít´.

Roman71

Pokud máš ke zvukové kartě originální instalační cd, použij ho k přeinstalování ovladače, jinak systém nebude „vědět“, že v počítači nějaké to „zvukové zařízení“ máš. To přeinstalování většinou zabere. Pokud ne, je něco přímo se zvukovou kartou.