df

Co mám dělat, když moje účetní na mě sere z vysoka?

Chtěl jsem po ní před 3 týdny rozvahu a výkazy a do teď to nemám. Vymlouvala se na moc prace kvuli DPH a že zapomněla atd. Hraje si na hodnou, ale připadá mi, jako by to byl prevlečený ďábel. Jak s ni mam jednat, s takovým převlečeným ďáblem? Jak to děláte vy?

Nejlepší odpověď
nyjono

Vyměním účetní.
Co jinýho? 🤔🙄🙄

Další odpovědi
Kazatel

Ptal ses jí, co si za to bude chtít naúčtovat navíc?

Pepa25

Jak to dělám? Výkazy dostávám pravidelně v určený čas po skončení příslušného období v souladu se smlouvou. Pokud to účetní z nějakého důvodu nestíhá, tak se předem omluví a posuneme termín.

Drap

Najdi si jinou.

Radovan R

vyměnit, jo je to voser vyměnit účetní, ale je to jednorázová nepříjemnost oproti periodický.

xiperio

Vyhodit.

df

Už jsem alergický na lidi kteří nosí masku hodného člověka a zároveň z nich prosakuje ďábelská energie. Nechápu, jak jsem na sebe takové monstrum přitáhl.

df

O prachy mi nejde, co si naúčtuje, to respektuji. Hlavně ať to mám.

Nyjono: vyměnit účetní, to není jen tak taková legrace.Ty asi nejsi podnikatel, že.

nyjono

🤣🤣🤣 už mnoho let. Aktuálně mi účto zpracovává v pořadí 3. účetní. Nebyl s tím problém.

df

Děláš to tak i v manželství?

nyjono

Ty srovnáváš manželství s pracovním vztahem, za který platíš? 🤔🤔🙄🙄😂😂😂

df

Tak schválně. Kolikrát ses oženil?

nyjono

Co to má společného s účetní, která pro tebe pracuje tak, jak píšeš?

df

Je to víc než 2×?

nyjono

Účetní platíš. Manželce taky? Když tyto vztahy házíš do jednoho pytle.

df

Nejde o druh vztahu, ale jak přistupuješ k řešení problémů.

zjentek

To vážně? A kdyby ji potkala náhlá příhoda a odporoučela se, tak jde byznys rázem do kopru?

iceT

Co si naúčtuje, to respektuješ, ale ona neodvádí svou práci, pokud zapomíná a a vymlouvá se na moc práce.