TylerMarsh

Co mám dělat, když je moje obrazovka notebooku prázdná?

Odpovědi
Alesh

reklamovat, dát opravit, vyhodit

Schluker

Zkusil bych pouzit bod obnovy, pokud byl vytvoren, pripadne spusteni v nouzovem rezimu a test antivirem. Vzhledem k tomu, ze nejsem moc trpelivy, tak bych po selhani vyse zmineneho preinstaloval windows.

Samozrejme lze odnest do servisu, kde to vyresi jak uznaji za vhodne. Nicmene podle tohoto popisu se radi tezko. Ani nevime, co predchazelo soucasne situaci, o jaky stroj jde, jaky je na nem OS…

Pepa25

Vypnout, po spuštění vstoupit do bootovacího menu (postup záleží na typu NTB) a spustit stav nouze.

led

Otázka:
Co mám dělat, když moje obrazovka notebooku je prázdná?
Počítače a internet – Ostatní počítače a internet

Svítí mi tam jenom zelená, (kterou jsem si nastavil) a nic se s tím neděje. Žádné ikony.. myš se hýbe, ale jinak nic. Zkoušel jsem to nechat vybít, ale po zapnutí to stále nefungovalo. Prosím poraďte jsem vážně zoufalý.

Odpoveď:
Príčin môže byť viac.
Ak obrazovka svieti, hľadajte najprv chybu v nastavení. (niekedy je to maximálne vybudený jas obrazovky.
Ak máte možnosť, skúste si pripojiť externý monitor a zapnúť počítač. Máte 2 základné možnosti:
Postupujte podľa bodov:
Možnosť 1 – Ak „externista“ funguje v poriadku, nastavte si externý monitor ako primárny a obrazovku NB ako sekundárny. Teraz si skúste nastaviť obraz sekundárneho(o­brazovka NB) monitoru. Pokiaľ sa vám obraz objaví, vráťte display NB ako primárny a „externistu“ ako sekundárny.
Možnosť 2 – Ak obraz zmizne (robí to isté, čo primárna obrazovka), laikovi doporučujem NB odniesť do servisu.
---
3.možnosť netradičná:
na „dekoračný“ monitor prilepte obrázok svojho dieťaťa a kúpte si nový počítač ☹

paul1

Zkusil bych to restartovat.

postcd

Co znamená, že svítí zelená, kterou jste si nastavil. Pokud jsou barvy v pořádku, tak to asi nebude vada displeje.Nenapsal jste jaký operační systém používáte. Pokud Windows, zkoušel jste kliknout pravým tačítkem myši, dát „Zobrazit“ a „Zobrazit ikony na ploše“? Tipoval bych softwarovou chybu a použil postupy uvedené na https://suppor­t.microsoft.com/cs-cz/help/12415/win­dows-10-recovery-options

led

TylerMarsh,
Prečo bola odstránená otázka?

TylerMarsh

Nejde s tím nic dělat.

postcd

Není pravda, vždycky jde něco dělat. Pokud s tím opravdu nejde dělat tak s tím nic nedělej a koukej na to.

elkon

Tak to odnes do servisu.