Lucilucc

Co mám dělat, když mi The Sims 3 nejdou spustit kvůli grafické kartě?

Mám nainstalováno The sims 3 a i další dodatky ale kvůli chybě 0 (nemám podporovanou grafickou kartu) mi nejdou spustit.

Odpovědi
anonym

Buď vyhodit celý počítač, nebo koupit novou grafickou kartu.

beer

Hrát méně náročné hry na grafiku. Každá hra má uvedeny svoje nároky na vybavení PC – podle toho nejdříve hru vybrat, pak teprve instalovat bez zklamání ))

Funna

napsat Ježíškovi o pořádný počítač