Katherine03

Co mám dělat, když mi praskla duše u kola?

Děkuji za odpovedi

Odpovědi
tforro

A ty za tu prasklou duši nějak můžeš? Jestli ti za tohle vynadá, tak ten tvůj otec asi nemá vše pět pohromadě.
Edit:
Jak víš že je prasklá a neutíká vzduch ventilkem? Zkus nějaký cyklo servis ve městě. Často takové prkotiny řeší zadarmo.

anonym

Kup si novou duši a tu starou duši múžeš zalepit soupravou na opravu duší a budeš mít rezervní duši.

klumprt

Asi to přefoukl, umělec. Zlobit se může akorát sám na sebe. Pokud není cholerický psychopat, tak bych mu to normálně řekl. A asi se bude muset koupit nová duše.

cochee

Když upravuješ otázku, byť jen přidáním poděkování, nikdy neměň význam původního znění. Teď jsi smazala doplnění a místo něj poděkovala, ale tvá otázka je bez doplnění neúplná. Takhle bych ti odpověděl „běž za tatou, ať ti to opraví.“