Shinley

Co mám dělat když mi nejde natáčet na Fraps 3.5.9 dele než 30sekund?

Proč mi nejde na Frapsovi 3.5.9 natačet dele než 30sekund? a když mam plnou verzi 3.1.2 natačím sice třeba 5min ale proč to mám modre?

Odpovědi
Phetrick

Nejak presne nerozumim te 2. vete, ale ja osobne si stahoval z internetu verze, ktere taky natacely pouze 30vterin, ale narazil jsem na jednu u ktere sis mohl v nastaveni dat dobu prehravani, ze jsi tam napsal 99999.. misto myslim tech 30 a jelo to v pohode a mohl sis natacet klidne hodinu.Ted ti ale presne nereknu z ktere stranky jsem ten fraps stahoval, zkus zadat do googlu Fraps download a myslim ze nejaky 3, 4 odkaz to bude

T3NY

Natáčej přes tuhle verzi a tu co máš odinstaluj, já mám tuhle a jsem maximálně spokojenej ;)
http://www.uloz­.to/xV6pLCTk/fraps-plna-verze-3-4-7-zip