petarex

Co mam delat kdyz mi nechodi emaily?Dekuju Petr

Nejde to mi segre ani kdyz jsem ji poslal email ze sveho ☹

Nejlepší odpověď
Bedy

Jaký je poskytovatel emailové schránky? Bude nejlepší se obrátit přímo tam.

Další odpovědi
Dochy

Podrobnosti…
Pokud nenapíšete odkud (ev. a kam) mejla posíláte a jak se problém projevuje (chybová hlášení, odpovědi mail servrů) nikdo vám neporadí.
Je to jako byste napsal „nefunguje mi auto, co s tím?“

Mika47

Zkuste zvetsit schranku. Mozna tam nema dost mista na dalsi emaily. Jinak netusim.

anonym

Stalo se mi to asi před rokem také. Na techniku jsem dřevo, takže to řešil syn. Chtělo to znovu nastavit adresu přijímané a odesílané pošty. Mrkni se, zda to není podobný problém. Také můžeš mít plnou schránku, takže zkus starší e-maily smazat. Také můžeš mít nevědomky nastavené blokování pošty.
Příčin může být hodně, chce to podívat se na nastavení, zda se vám nedopatřením nepodařilo si nějak poštu zablokovat.