adelka 13

Co mám dělat,když mi Movie Maker nechce přijmout video?

Nazdárek!Natáčela jsem videa na kameře:SONY DCR-SX30
Chtěla jsem (jako každá má videa co jsem upravila z netu) je upravit,ale najednou mi Movie Maker napsal,že toto video má moc metod které nedokáže rozpoznat (nebo něco takového)Divné je,že to píše jen u videí z mé kamery..Prosím vás,poraďte mi co s tím mám udělat?Kdyby něco,tak mám Windows XP a Windows 7.Předem díík :)

Odpovědi
SEMPAKO

Nejspíše máte video v špatné koncovce (jestli máte ještě tu starší verzi movie makeru tak do něho nejde dát typ .mp4 , .3gp) Musí se video překonvertovat.
Nejlepší program co já znám je Freemake Video Converter = odkaz ke stažení = http://www.fre­emake.com/cs/fre­e_video_conver­ter/ … po instalaci ho otevřete a vložte do něj video a dole máte různé nabídky a vyberte AVI potom na CONVERT a potom určitě půjde do MM dát :)
Doplňuji:
A program je zdarma