loruen

Co mám dělat, když mi bývalý manžel vyhrožuje smrtí atd.?

Co mám dělat, když mi bývalý manžel vyhrožuje smrtí, má papíry na hlavu, nic se mu prý nestane a policie mi řekla, že pokud mi dosud nic neudělal, tak nemohou nic dělat?

Nejlepší odpověď
marci1

Pokud znáš jeho ošetřujícího lékaře, zkus se na něj obrátit. ☹

Další odpovědi
Nechápavé

Jak ti vyhrožuje??
Posílá ti výhružné sms??
Více info

ptáč

To musel být kdysi krasavec, co?

anonym

Ale může zasáhnout, už i proto, že ti vyhrožuje násilím a nezáleží, že má papíry na hlavu! Obrať se tísňovou linku(tlf. ale neznám( !

Poslal bych na něho Jugara, ten má silné paže Keltského bojovníka, ale bohudík, že neznám jeho adresu!