Oliku141

co mÁM Dělat KDYZ Mi bLBnE CAPS LOCK?

SVĚTÍLKO NA tlačínKU, kterÉ ukazuje zdali JE CAps lock ZAPTUNý nEUSTÁLE BlIKÁ A PREPÍNá velikost písmen BEz mého zmáČknUTÍ (TAKZE Se OMLOUVÁM POKud nĚKoMU vADÍ, ZE PÍši takto). KLÁVESNice jE NA NoTEBoOku
Doplňuji:
TLAČÍTKO TAkÉ NeREAGUjE nA mOJE zmáčknUTÍ

Nejlepší odpověď
klumprt

Nic, takhle je to cool. 🙂

Další odpovědi
gecco

´Procvakej´ si klávesu CapsLock…
Pokud to nepomůže, vyčisti (nech vyčistit) klávesnici.
Pokud to nepomůže, vyměň (nech vyměnit) klávesnici.

WenceslasRe

Nebyla něčím politá, nebo nějaký chlup(drobek), vlhko?

jáára

ŘeŠení jE vÝměNa CELé klÁvesniCE

Mattama

Promiň, ale strašně mě to pobavilo :D Omlouvám se ;)

Taky myslím, že pomůže pouze výměna klávesnice. Nám to tedy začalo podobně blbnout po tom, co nám noťas venku trošku navlhl. Začalo pršet a byl otevřený na stole. Schytal prvních pár malých kapek, ale i to stačilo. Takže je klidně možné, že notebook navlhl, je tam již zmíněné smítko apod. ;)

led

Zjavne klávesa „lepí“.
Skústne najprv vysavačom s čo najtenšou hubicou a kefkou povysávať klávesnicu.
Mierne zvlhnutou handričkou utrite klávesnicu. Ak sa dá môžte aj jemne „vypáčiť“ klávesu a vyčistiť lôžko. Ale pokiaľ ste to nikdy nerobili, radše to nechajte na odborníkov v servise.

nonnel

Jestli klávesu nechcete používat, stáhněte si z této adresy program CapsUnlock.
http://www.zdar­ma.org/3863-caps-unlock-zablokovani-klavesy-caps-lock/
Program vám klávesu zablokuje.