Avatar uživatele
anonym

Co mám dělat když menstruuji už několik dní. A proč to tak je? Už mě to docela děsí, je to 14 dní a pořád silné

Menstruuji už několik dní

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4802 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

je třeba jít k ženskému lékaři- to je i nebezpečné

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iwetax

Jak dlouho? Pokud je to až 5.dnů, tak je to podle mě v pořádku. Pokud je to dýl jak 7.dní tak bych šla ke gynekolovi (třeba s mámou)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

A kolik dní?
Několik, to není 14 dní!

Pokud je to silné krvácení 14 dní, tak honem na gynekologii!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacaM

Nejste ta maladá slečna, co se tu stále dokola ptala, že MS nedostala? Takové to potíže se musí řešit u ženského lékaře! Zde Vám opravdu nikdo nepomůže. A proč to tak je? Naše tělo je veliký zázrak a když je něco v nepořádku tak se projevuje různými potížemi. Můžete mít cystu, může u Vás probíhat samolovný potrat…opravdu nechci strašit…honem rychle k lékaři!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rolotr

Velmi důležité je znát Váš věk, jak dlouho máte cyklus a zda je pravidelný. Krvácení delší dobu, nebo mimo cyklus obvykle odráží poruchu hormonální funkce, jejíž diagnostika není pro gynekologa složitá a většinou se vyléčí podáváním hormonální antikoncepce. Pokud by tento stav trval delší dobu je nutno myslet i na ev. krevní ztráty a doplnění železa a k. listové, ovšem na to Váš gynekolog myslet jistě bude. tedy: vzhůru srdce a na gyndu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví