leablack

co mam delat kdyz me napadla jedna holka kvuli paci.Napadla me vecer ve vchode kdyz jsem sla s prace domu,

Nejlepší odpověď
Drap

Měla jsi to nahlásit na policii

Další odpovědi
Bedy

Pokud Vám způsobila nějakou prokazatelnou zdravotní ujmu (postačí lékařská zpráva jako důkaz), tak jít na Policii. Myslím, že tresný čin ublížení na zdraví je paragraf 221 a tam je sazba tuším až rok vazby s dozorem…
Doplňuji:
Nebo postačí nějaké svědectví, záznam z kamery, to se dá všechno použít jako důkaz…

briliant

nahlásit policii ČR