FlAsh_7

Co mám dělat, když mám vůli se vzdělávat, ale informace mi nelezou do hlavy? Jak si je zaručeně zapamatovat?

Odpovědi
anonym

Přestat sedět u kompu a furt se ptát na odpovedi.cz na voloviny a začít se učit.

„Jak mluvit chytře?“
„Jak se transformovat do člověka, kterého baví se učit?“
„Jak a jak dlouho se učíte?“

trasonos

Ono to asi nebude náhoda, že se tvé tělo brání vstřebávat informace, které podvědomě nepotřebuje. Děti se například „biflují“ všechno možné, ale v přírodě nakonec nedokážou založit ani základní věc k přežití – oheň nebo úkryt

Edison

K tomu, co píší ostatní dodám, že chtít si všechno zapamatovat je cesta do pekel, která brání variabilitě myšlení. Mnohem zásadnější je věci POCHOPIT.

Drap

Opakování matka moudrosti.