zjentek

Co mám dělat, když mám hlad a nemám žádné jídlo?

Otázka pro střední Evropu možná ne příliš obvyklá, ale přece…

Nejlepší odpověď
Emefej

Hlad je převlečená žízeň. Dej si něco k pití.

Další odpovědi
marci1

Ani strouhanku? 🙂
Nezbývá ti, než jít spát.

Kepler

Don´t panic a zvykej si. Pár dní hladovky tě ozdraví. Jinak se můžeš tajně vydat po tmě do sadů a polí. Nebo se vydat do ostravské ZOO a předstírat, že jsi opičák a budeš mít gáblík jako král.

da ny

Ani cukr, tvrdé pečivo či bramboru, žrádlo pro psa?
Jako ve světě:
Procházka kolem kontejnerů (hodně se u nás plýtvá jídlem, něco se najde)
, poblíž restaurací, obchodů se zeleninou
apod. https://www.pros­treno.cz/dobro­ty-do-spize-a-lednicky/clan­ky/25177/Nat-z-mrkve-obsahuje-cenne-ziviny
Pastva. Natrhat, vyhrabat kořínky, ulovit kus masa a uvařit si :D
Napít se a jít spát.

aliendrone

Objednat si dovážku nebo zvednout prděl a jít do restaurace. :)
Pokud ale nemáš ani prachy na jídlo, tak je potřeba je vydělat. To ale chvilku trvá a jíst chceš asi hned, tudíž:

  1. Můžeš somrovat/žebrat
  2. Můžeš krást/loupit
  3. Můžeš si půjčit (třeba od kámošů/sousedů)
  4. Můžeš sportovat (závod s pinglem při útěku z restaurace bez placení)
  5. Hele, nebudu se unavovat výpisem, možností je TOLIK…

BTW – nechápu, jak se ti to vůbec mohlo přihodit. Sňatkoví unterwassermanni nemají hluboko do kapsy, navíc obvykle mají „rozpracováno vícero akcí/subjektů“. A při tvých bohatých zkušenostech…, no je to prostě ZÁHADA, Akta-X úplný hadr! ;) :D :D

Hufnágl

Horší by bylo, kdybys měl hlad a neměl peníze.

Midoc

Natrhat si kolem silnice ovoce. Zasadit si vlastní strom jabloň, ořech atd.. Myslet tak na budoucnost.