k.a.j.a.

Co mám dělat když jsem v rodině jediná věřící?

Nejlepší odpověď
Alesh

A co bys jako chtěla dělat? 🙂

To jako kdybych se tu zeptal: „Co mám dělat, když jediný z rodiny jezdím na kole?“ 🙂

Další odpovědi
Damiana

Chceš přivést všechny na „pravou“ cestu? Je jen tvoje věc, v co nebo v koho věříš, ale nikdy se to nesnaž vnucovat ostatním. Obtěžuje to, nikdo tě nebude mít rád a každému polezeš na nervy. Lidé tě přestanou tolerovat a začnou se ti možná i posmívat. Jako každému diktátorovi, který se snaží někomu za každou cenu vnutit svůj názor.
Jestli tě ale doma za tvůj postoj odsuzují, aniž bys je nějak „předělávala“, také s tím nic nenaděláš. Stejně tak jako bývají někteří náboženští fanatici děsně otravní, jsou zase ateisté, kterým se nikdo pomalu ani nezmíní o Bohu – jen se o něm ví, že v něj věří – a už ho záměrně provokují.
Věř si, čemu chceš, ale nezapomeň, že je to tvoje osobní věc.

M.

Co bys chtěla dělat? Uspořádat výpravy na nevěřící?
Já to mám naopak, považuji se za ateistu i přesto, že jsem pokřtěna a celá má rodina se řadí spíše do těch věřících. (Ale což, do kostela si zajdu.)

sevos

Věřit dál.

aramah

Třeba věřit, že taky jednou uvěří…
No ne s tím ty neuděláš nic, záleží jen na člověku jakým směrem chce jít..

Děda Louda

Poptej se na pracáku.

pizlicka

ovlivni je svym prikladnym chovanim.vira bez skutku,je mrtva.