omacka 666

Co mám děl, když jsem sešívačku cvakl železnou sponu do prstu? Rána bolí a prst otekl.

Co mám dělat? Nemuže si mi to dostat do krve?

co mám dělat když jsem si koněm cvakl železnou sponu do prstu a když jsem ji vyndal z prstu tak to trochu oteklo a bolí

Nejlepší odpověď
Emefej

Zavolat záchranku. Doktoři teď nemají nic na práci a rádi ti zachrání život.

Další odpovědi
aliendrone

Mno… očkování proti tetanu snad máš, takže vyndej tu sponku z masa, ošetři peroxidem či jinou desinfekcí, přelep náplastí a pokračuj v práci.
NEBO
Usekni/uřízni postižený prst, ránu kauterizuj letlampou či autogenem a pokračuj v práci. To víš, nešikovné maso musí pryč. ;) :D :D

nyjono

Co bys měl dělat?
Normální člověk sponu vytáhne, okolí vydezinfikuje, zalepí nebo ováže a pokračuje v práci.
Co budeš dělat ty je na zvážení, když se tohle potřebuješ ptát.

Gus_Fring

To jsi neviděl Ramba? Musíš si to vypálit ohněm a potom zašít.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.