zanita000

Co mám dělat když jsem se zapomněla učit na zítřejší test, ale teď už je moc pozdě?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Nezapomínat, jdi spát, ráno vstaň o pár hodin dřív a nauč se to.

Další odpovědi
iceT

Zapomněla jo?
No tak to ti nezbývá nic jiného než se pokusit ten test udělat i bez učení,snad sis alespoň něco zapamatovala…

Kelt

Teď už neuděláš nic, hlavně se uklidni a snaž se napsat ten test jak nejlépe umíš a pokus se zapamatovat si co nejvíce otázek a pak se to nauč a nech se raději vyvolat, ať si uděláš dobrý průměr.

ahold

Teď už se můžeš jenom modlit. 🙂

petra15

udelej to samé co já : jdu si vzít uz konecne puding, celou dobu na mne ceká…:D

Hamon

Brouchut. Taky bych si dal, nezbyl ti kousek? :)

petra15

a vís, ze zbyl ? kdyz udelám pullitr, tak dám pak tu druhou pulku zase zpátky do lednicky…:-)
sníst ho najednou?…to by bylo…:)