_Wendy_

Co mám dělat, když jsem naštvala hodně lidí najednou?

Včera jsem dala na Instagramu vzkaz do stories, Potom sem si řekla, že si dám pár dní oddech, a pro jistotu sem si IG odinstalovala. A dnes sem jenom šla zkontrolovat, jestli mi někdo nepíše, a měla jsem 28 zpráv od 28 různých lidi, co mi asi ještě nikdy nenapsali, což se mi ještě nikdy nestalo. Vždycky jsem měla max. 1 zprávu za den. A je mi jasné, že mám problém-

Co mám dělat když jsem naštvala hodně lidí najednou?

Nejlepší odpověď
seraphico

Tak záleží jestli si za tím, co jsi napsala stojíš nebo ne. Ale i tak je dobré se nejdříve zamyslet, než něco někam zveřejním, protože třeba i přes to, že můžeš mít pravdu, to může někoho mrzet nebo mu ublížit. Čili je dobré být v některých věcech taktní. Pokud máš pocit, že se ti lidé hněvají oprávněně, tak napiš omluvu. Pokud si myslíš, že mají pouze jiný názor a tvůj příspěvek nikomu neublížil, tak to nech plavat.