slepanek

Co mam delat kdyz icq 8 nezobrazuje kolik sms bylo odeslano a kolik jeste zbyva odeslat

POsilani sms na icq zadarmo neni neomezeny ikdyz se to tak tvari.Po vycerpani limitu 3 sms na den,se to stale tvari ze se zpravi odesilaji i kdyz tomu tak neni.Zna nekdo odpoved jesli se to da nastavit tak aby tomu bylo jinak,aby bylo videt kolik sms bylo odeslano a kolik jeste zbyva k odeslani.
Doplňuji:
Jde o icq 8 nejnovejsi verze v cestine,poku nekdo bude znat odpoved na moji otazku tak napiste predem dekuji.

Nejlepší odpověď
beer

ICQ8 používám a je vidět pouze zbývající počet zpráv k odeslání. Navíc ale musíš posílat zprávu z okna kontaktu, nikoliv z hlavního panelu, kde vidíš všechny kontakty (tady ten počet k odeslání není). Jinak to bohužel nejde.
ICQ si můžeš také nabíjet tím, že ti někdo na ICQ odepíše sms-kou, nebo kredit koupit:
http://magazin­.stahuj.centrum­.cz/jak-na-sms-zdarma-po-icq/

Další odpovědi
zelezo1983

Ja posilam sms zdarma pres www.esemes.cz icq na to nepotrebuju.