veveve

Co mám dělat když hraju nějakou hru a z ničeho nic mi zčerná obrazovka (nebo se na ní objeví pruhy)?

Můsím to vyřešit vyndáním baterie z ntb, nic s tím nejde dělat..teď už se to stává skoro hned jak hru zapnu, někdy se to stane i při sledování videa, filmu nebo poslouchání písniček, nevíte někdo co s tím? :(

Odpovědi
Bedy

Určitě doporučuju vyfoukat všechny větrací otvory a ventilátory notebooku – buď vysavačem nebo pumpičkou či vyfoukáním ústy.

No pak bych doporučil vyčistit disk i registr programem CClenaer – http://www.slu­necnice.cz/sw/ccle­aner
Při instalaci odmítněte Google Chrome a Google Toolbar.

Možná by nebylo na škodu, kdybyste mi poslala výpis z programu Hijackthis.
Ke stažení z http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download (stahování začne automaticky)
Program stáhněte na plochu a poté ho spusťte a klikněte na Do a systém scan and save logfile. Po dokončení prohledávání se na ploše objeví soubor s výpisem – hijackthis.log
Tento soubor mi pošlete emailem na bedy zavináč outlook tečka cz nebo ho nahrajte na nějaké internetové úložiště – třeba uloz.to či leteckaposta.cz a vnitřní poštou mi tady pošlete odkaz na stažení toho výpisu z toho internetového úložiště.

Earl Sin

vypadá to na odchod chlazení. Zkusil bych sledovat teplotu procesoru, grafiky, HDD, např.SpeedFan. Samozřejmě to může být spousta dalších věcí – od viru začínaje, problémem s jiným dílem konče..

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/monitorin­g/speedfan/