ProPanButan

Co mám dělat, když hraju hry a mam 12FPS a za 20minut hraní se zvednou na 30 a po 10minutách spadnou zase na 13FPS ?

Nejlepší odpověď
anonym

Já bych to řešila přes sociálku, nebo Rumcajs, ten taky všechno vždy vyřeší 😁

Další odpovědi
Lamalam

Škoda, že ještě nebyl zřízen institut dětského ombudsmana. Ten by si smlsnul.

zelí

Zkus gamebooster. Máš low pc.

anonym

Zkus snížit grafiku, porovnej minimální požadovanou konfiguraci s tvou sestavou. Příště zkus odbornější web (pc-help.cz), zdejší komunita z mně neznámého důvodu si z tebe jen dělá srandu (viz. Samba, Lamalam).

McArthur

Buď sniž grafické nároky hry v nastavení hry na minimum nebo rovnou investuj do upgrade svého počítače tak, aby splňoval alespoň doporučené požadavky výrobce hry. Je ale dobré myslet na další hry a trochu počítač předimenzovat.