Slezsky fc

Co mám dělat když dá CD-ROM do notebooku nenačte mi to.

vložím do notasu disk chvilku to načítá (kolem 2 minut) pak mi to vysune disk.(mám Windows 7) nechibí náhodou nějaká aplikace na spouštění.

Odpovědi
Bedy

Aplikace na spouštění určitě nechybí, žádná totiž potřeba není.
Je možné, že to má už mechanika za sebou nebo v počítači něco straší – samo od sebe disk by to vysunout nemělo.

Proto bych pro jistotu si od Vás vyžádal výpis z Hijackthisu
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště a odkaz mi buď pošlete vnitřní poštou (do předmětu napište název otázky) nebo sem ten odkaz vložte jako doplnění otázky.