Co mám dělat, když chci být oblíbený na gymplu?A případně si vybrat holku.:-)

Skoro nikoho tam neznam

Nejlepší odpověď
hanulka11

Víš co ......netlač na pilu to se nevyplácí , vše přide samo .

Další odpovědi
Ponytail

Neboj, seznámíš se úplně přiřozeně. minimálně nejprve s tím, s kým budeš sedět v lavici. Určitě vás tam bude víc, kdo nikoho neznáte, tak se neboj.

gnosis

bud svuj, nelez nikomu do zadku. nesed shrbeny a nafouknuty v rohu mistnosti, ale zase nepritahuj pozornost za kazdou cenu. ja mel na gymplu jen kratky romanek, dlouholety vztah prisel se slecnou z uplne jine skoly.