hanka R+

Co mám dělat ,kdyš jsem si zapoměla PIN-kod a nemužu najit kartičku s PUK kodem ?

A potřebuju si své čislo nechat, a aby bylo v provozu ? co mám dělat, jak mám postupovat ? Myslíte že mi v jejich pobočce pomužou vyřešit tento zapeklítí problem ? (Ale jak říkam tel. čislo si potřebuju nechat stejné) Předem děkuji za odpověd´

Nejlepší odpověď
anonym

Také jsem to řešila-zavolej operátora,položí ti několik otázek a bude po problému…:D

Další odpovědi
hanulka11

zavolej operátora

Vodafone

Dobrý den,
pokud máte telefonní číslo od Vodafonu, zjistíte PUK kód jednoduše v Internetové samoobsluze na https://samoob­sluha.vodafone­.cz/.
Jen pozor na to, že když zadáte kód PUK desetkrát chybně, SIM karta se znehodnotí a už ji nepůjde oživit. Ale i v takovém případě máme řešení a vystavíme vám zdarma novou SIM kartu ke stávajícímu číslu, takže o něj nepřijdete.
Martina

Hlada

Jak ti máme poradit, když jsi nenapsala, co máš za operátora?