Adéla Joon

Co mám dělat- Iphone 5

Dostala jsem iPhone 5, ale myslím si že je falešny, ale na tom moc nesejde jenom bych se chtěla zeptat proč normalně běžel pak se mi vybil tak jsem ho dala nabít a nic se neukazuje po nějake době jenom blikne obrázek http://svetapli­kaci.tyden.cz/in­fografika-jaky-smartphone-vydrzi-nejdele-na-jedno-nabiti/ ta baterka a nic muže tam být aji 6 hodin a pořád nic… Pak jsem h odala kamaradovi at mi to opravi a on mi to nejak opravil a dal mi ho zpátky nabity a dneska sem viděla že už mám ousíček baterky tak jsem ho připojila na usb a nabijel se ale hraala jsem si na něm tak se vypnul a už zase nejde zapnou… Nevím co mám dělat … S dotyčným kamarádem se už nbavíme

Odpovědi
anonym

Najdi si kamaráda, který ti déle ´vydrží´…
😉
K nabíjení jsi podala málo informací – takže vyzkoušej jiný zdroj (nabíječku), jiný káblík…

Hamon

Jestli je falešný, tak se nediv – konektor nabíjení nemusí mít s baterkou nic společného :)