zvonisek

Co mám dělat? Co si počnout?

Chodila jsem na doučování, denne jsem dělala did.testy, umím kolem 2000 slovíček. Testy jsem dělala běžně o patnáct bodů nad limit.
Ve třídě byla taková ozvěna, hrůza.
Výsledek mého každodenního učení se bohužel nedostavil, opět mi DT utekl, o 2 body. Já se vážně zblázním, mám sen, ale nikdy ho nedosáhnu. Nikdy nebudu tím, čím chci být, o štěstí ani nemluvím.

Modlím se k bohu,
přemýšlím nad smyslem žití,
tupě hledím do černého rohu,
je to složité žití.
Vím, kde Bohnice leží,
zavřít se tam nechám,
již tam kvapem běžím,
budu mít ochranu proti vším i blechám.

Nejlepší odpověď
annas

Už jsem vám odpovídala. Máte ještě jednu možnost – do třetice.

Pokud ani to nevyjde, požádejte o opakování 4.ročníku.

Co mohu doporučit – učit se, učit se, učit se. Spolupracovat s učitelem.

Myslet pozitivně, říkat si chci angličtinu zvládout. Myslím si, že vaše slova, která uvádíte, jsou zbytečná., i když vás to mrzí, ale je pozdě litovat. Všechno je ve vašich rukou. Podívejte se na svůj neúspěch jinakl, hledejte něco poziltivního, něco jste zřejmě podcenila.

Mohu jen napsat, nevzdávat se , nelitovat se, mít víc sebevědomí. Pokud to njvyjde, smířit se s tím.

--
Nedostala jsem se na střední školu ani na vysokou. Nešlo o prospěch, ale „politické“ důvody.

Nesplnilo se mně hned to,. co jsem chtěla dělat. Volila jsem náhradní řešení, ale nakonec jsem se přes překážky dostala ke hvězdám, i když to bylo o něco později.

Další odpovědi
nyjono

Pokud už teď plánuješ, že svého snu nikdy nedosáhneš, pak nejspíš ne.
Pokud opravdu chceš, zaměř se na cíl a jdi za ním.
Zkus to znovu. Proč se ptáš, co máš dělat? Učit se, soustředit se.

df

Třeba budeš spisovatelka

Kelt

Změň si slovníček. Neříkej nikdy to nedosáhnu! Místo toho můžeš říkat. Co by se stalo, kdybych tu zkoušku udělala? Co musím udělat? Co změnit? Mohu nějak využít svých znalostí? Kde? Pamatuje, že úspěch se dostaví, tehdy, kdy to vzdáváme. A vzdáváme to 3 stopy od vrcholu . Nečekej, že ti někdo, Bůh, pomůže. A neočekávej, že s Tebou bude Bůh mluvit. On s námi mluví našimi úspěchy i neúspěchy.

ivzez

Zkusila jste do 3 pracovních dnů požádat o přezkum hodnocení?
Podala jste odvolání?

Rozhodně se „neprogramujte“, že test nezvládnete!