OKaso

Co mám dělat a co jí mám psát, když jsem hluboce zamilovaný a není mi ani 15?

Holka je o 2 roky mladší

Nejlepší odpověď
ivzez

Pozvi ji na procházku nebo do cukrárny.

Nevíš-li, o čem si s někým psát, nepiš.
Psát nebo mluvit s někým bys měl o tom co zajímá všechny zúčastněné.
Zjisti si, co tu dívku zajímá, a pokud máte některý zájem společný, hned máš minimálně jedno téma, které může vydržet i na dost dlouho.

Další odpovědi
nyjono

Jestli jsi zamilovaný, pak určitě víš, co ji zajímá. Takže se bavte o tom.
Musíte mluvit oba dva, takže něco řekne ona a ty odpovíš a tak dál

Kazatel

Co máš dělat? Hm, tak za kámošku vem Anču Dlanču a zatím počkej, až lásce tvého srdce bude alespoň patnáct.

Co jí dva roky psát tady za tebe asi nikdo nevymyslí.