dgfdgf

Co mám dělat, chce-li po mně XBox připojení k internetu, ačkoliv ho už mám?

Chci se na Xboxu one přihlásit k Uplayi a píše mi to: You ll need the internet for this. Internet k televizi připojenej mám.

Odpovědi
dubraro

Na tuto otázku (v originále Что делать?) odpověděl Vladimír Iljič Lenin již v roce 1902.

aliendrone

Možná… MOŽNÁ by stačilo PŘEMÝŠLET! Když ti Xbox píše, že to potřebuje připojit k netu, tak bys to měl připojit. To, že máš připojenou TV je sice fajn, ale ty potřebuješ připojit víš co? No schválně… ;) :D :D

ivzez

Především byste si měl uvědomit, v čem je problém,
a potom, jak jej (vy)řešit nebo alespoň správně popsat.

XBox po Vás nechce „připojení k internetu“,
chce, abyste jej (XBox) připojil k internetu.
(To jsou různé věci.)