pukula

Co mám dělat?

Mám takový problém. Je to dost choulostivé. Jsem v pubertě a je mi jasné, že mi rostou chloupky, ale chci se zeptet, jestli neznáte nějakou radu… Protože v podpaží se musím holit co 2 den. Chloupky mi tam rostou strašně rychle. Ostatní holky s holí tak jednou týdně, ale já? Neznáte nějaký trik? Předem děkuji…

Nejlepší odpověď
quentos

Čím častěji se budete holit, tím rychleji budou růst ;{)> jedním rozumným řešením třeba je se na jejich holení vybodnout.

Další odpovědi
Funna

každému roste ochlupení jinak rychle…muži se taky holí každý jinak často…to prostě neovlivníš…pokud použiješ depilaci, místo holení, měly by chlouky začít růst později, ale po depilaci zase často zarůstají, což je dost bolestivé…ale opět je to u každého a na každé části těla jinak…nezbude, než to vyzkoušet…

da ny

Tady je každá rada drahá, právě do podpaží je NEvhodný holicí strojek – vytrhávací ani vosk. Žiletka JE nejšetrnější.
V zimě se nenosí trička bez rukávů, tak to nemusíš přehánět a holit každý den, i když rostou. Růst chloupků je individuální.
Horší je to na nohou :D, hlavně s tmavými chloupky.
Depilací – jako když pohnojíš, el. strojek – nutno řádně ošetřit a stejně kdekdo vypadá jako oškubaná husa ( zarudlé tečky). U obého hrozí zarůstání.
Žiletkou – ráno oholíš a večer je tam minimálně milimetr 🙂, navíc „zhoustnou“ a bývají silnější (jako mužský vous).
Nám se nejlépe osvedčil teplý vosk (ne ty pásky z drogerie), nahřeje se v přístroji, pásek lze přikládat opakovaně. Ošetří se olejem či krémem k tomu určeným… a minimálně 14 dní mají pokoj i „opičky“ :)
Tato metoda není vhodná u křečových žil a jejich zánětech.
Doplňuji:
Podpaží nemusí být jako „dětská prdelka“ :), hlavně, že když visíš v MHD na tyči s trikem bez rukávů, nevisí Ti tam „zapáchající roští“.. .,denní holení je zbytečné :)