Co mám dělat?

na monitoru pod lištou google mám lištu s názvem iwin a není přeložená co je to a je bezpečná prosím pomozte

Nejlepší odpověď
kenyrts

nejrychlejší je: záložka zobrazit a potom panely a odšrtnout níže zmiňovanou lištu.

Další odpovědi
fortin

Podle mého názoru nepotřebné věci jako adaware nebo nabízený doplněk při instalaci jiného programu odstranit. Různé google vyhledávače, clawlery, radio a bůhví co ještě. Spoustu podobných utilit už nabízí operační systém.

Jay

iwin co ja znam je website s free a online pocitacovymi hrami. www.iwin.com. Stranka nebezpecna neni.

Jammer

Je to spyware, stáhni, nainstaluj a použij Spybot Search & Destroy, pokud to zvládneš. Měl by pomoct. Najdeš ho i na www.stahuj.cz