Alča M.♥

Co mám dělat?

Chci označit otázku od B♥A♥G jako zajímavou a nejde to. Píše mi to: Z vaší IP adresy nelze hodnotit tuto otázku

Není povoleno hodnocení otázek ze stejné IP adresy, jako byly zadány. Pokud se domníváte, že se jedná o chybu, napište zprávu na info@odpovedi.cz. Co s tím mám dělat?
Doplňuji:
Já nejsem, to je moje ségra. Aha, oni asi myslí, že to je ze stejného počítače, že?

Nejlepší odpověď
terry

Pokud máte ty i ségra stejný počítač, stačí IP adresa, tak bodovat nemůžete.
Mám stejný problém a admin mi to napsali.

Další odpovědi
anonym

To proto,že jsi pravděpodobně zaregistrovaná vícekrát než je povoleno!!!

Michal Kole

IP BAN by se projevil tak, že by jsi se sem nedostala.

Spíš někdo špatně hodnotil a má stejnou IP adresu jako ty.

Pod 1 IP se může skrývat klidně celá čtvrt města u nějakého WiFi providera.

Bohužel ty nemáš možnost žaloby za omezení práv, protože s odpovedi.cz nemáš smlouvu a poskytování služeb.

hanulka11

ano protože píšete z jedné IP adresy/z jednoho pc/

Michal Kole

Hanulko PC v síti se nemusí označovat jen IP adresou, existuje i MAC adresa, která je přesnější, ale i ta jde změnit s trochou pomoci.

o přidělování IP v síti se stará DHCP server na síťovém prvku (router, switch) a můžeš mít pokaždou jinou, např. pokud se připojuješ notebookem. Pevná stolní PC mají většinou stejnou začínající 192…