Mell

Co mám dělat…?

Jeden kluk který se mi líbí se odstěhovat a já jsem ho začala mít docela dost ráda a on to neví. Píšeme si přes internet a já jsem nešťastná z toho že už ho neuvidím. Ted přijel k nám do školy ale já s ním nemohla ani mluvit když okolo byli kluci a tak jsme se na sebe jen smáli a on zase odjel. Strašně se mi po něm stýská ale on to neví. Co mám dělat? :'(
Doplňuji:
A jak ho mám oslovit?

Nejlepší odpověď
led

Nikdy nehovor nikdy.
Keď zasa príde, na kluky sa vykašli a oslov ho. Nech to vie. Potom sa ukáže.

Další odpovědi
rosinka

To je hodně těžké, musíš to vycítit sama, jak na tom on je. Je dobré mu to dát nějak najevo a nezůstat s tím sama. Riskuješ akorát to, že by to mohl být pitomec, který se tomu vysměje a ty mu pohladíš ego – ale v tom případě se nic neděje,už ho neuvidíš. Já bych to odmítnutí riskla.