dougie

Co mám dělat?

Chci jít na školu,kde se jezdí na praxe o prádninách na min.3 měsíce,ale nechci nechat mojí fretku doma.Mám otce,který nemá rád zvířata a bráchu který nemá cit.
Z toho důvodu nechci jít na školu a mohla bych potom bydlet v zahraničí a mít dost peněz.Tak nevím

Nejlepší odpověď
venkovan

„Z toho důvodu nechci jít na školu a mohla bych potom bydlet v zahraničí a mít dost peněz.“

Tak to jsem nepochopil – bez vzdělání mít dost peněz sice jde, ale jen v určitých činnostech.

Odhaduji, že chceš jít na střední školu, kdy jsou 3 měsíční praxe v zahraničí o 2 měsíčních prázdninách.
Des si fretku do nějaké záchranné stanice které spravují ochránci přírody (seznam najdeš na ministru životního prostředí a nebo na ČSOP, případně ti ho dají na tvém městském či obecním úřadu) a dej jim ji tam do opatrování. A za péči jim řádně zaplať – jsou to sice pozitivní blázni, ale nemohou stále pracovat dobrovolně. Provoz něco stojí a ta péče o zvířátka musí být denodenní, takže profesionální.

Další odpovědi
Elk

Tady bych si jasně srovnal priority. Fretka se dožívá pár let a Vy máte život před sebou a fretka Vám předse nemůže stát za to, abyste nešla na školu, po které toužíte. Zvířátko můžete někomu darovat. Nemyslím si, že každý člověk musí mít rád zvířata natolik, aby s nima musel sdílet domácnost, natož fretku, která je dost náročná na chov a někomu, pokuď není vykastrovaná – nevoní.
Jestli si dáte inzerát anebo najdete někoho, u koho bude v dobrých rukou, budete mít dobrý pocit a taky klid na školu.
Tam třeba najdete někoho, kdo Vám fretku plně nahradí.

fablen

některé dotazy skutečně nepochopím