Avatar uživatele
dougie

Co mám dělat?

Chci jít na školu,kde se jezdí na praxe o prádninách na min.3 měsíce,ale nechci nechat mojí fretku doma.Mám otce,který nemá rád zvířata a bráchu který nemá cit.
Z toho důvodu nechci jít na školu a mohla bych potom bydlet v zahraničí a mít dost peněz.Tak nevím

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Elk před 4786 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
venkovan

„Z toho důvodu nechci jít na školu a mohla bych potom bydlet v zahraničí a mít dost peněz.“

Tak to jsem nepochopil – bez vzdělání mít dost peněz sice jde, ale jen v určitých činnostech.

Odhaduji, že chceš jít na střední školu, kdy jsou 3 měsíční praxe v zahraničí o 2 měsíčních prázdninách.
Des si fretku do nějaké záchranné stanice které spravují ochránci přírody (seznam najdeš na ministru životního prostředí a nebo na ČSOP, případně ti ho dají na tvém městském či obecním úřadu) a dej jim ji tam do opatrování. A za péči jim řádně zaplať – jsou to sice pozitivní blázni, ale nemohou stále pracovat dobrovolně. Provoz něco stojí a ta péče o zvířátka musí být denodenní, takže profesionální.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Elk

Tady bych si jasně srovnal priority. Fretka se dožívá pár let a Vy máte život před sebou a fretka Vám předse nemůže stát za to, abyste nešla na školu, po které toužíte. Zvířátko můžete někomu darovat. Nemyslím si, že každý člověk musí mít rád zvířata natolik, aby s nima musel sdílet domácnost, natož fretku, která je dost náročná na chov a někomu, pokuď není vykastrovaná – nevoní.
Jestli si dáte inzerát anebo najdete někoho, u koho bude v dobrých rukou, budete mít dobrý pocit a taky klid na školu.
Tam třeba najdete někoho, kdo Vám fretku plně nahradí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fablen

některé dotazy skutečně nepochopím

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek