Paty

co mam delat

co mam delat kdyz jedu a v zatacce jede auto a narazime se ale jenom zrcatky ja nemam nic ale on ma rozbite napsali jsme si kontakty a napsala jsem ze jsem vinik da se este neco delat

Nejlepší odpověď
LuciJe

Určitě – od toho máte povinné ručení. Společně byste měli vyplnit formulář k oznámení nehody a Vy jako škůdce ho pak zašlete své pojišťovně.

Další odpovědi
Ala81

Jak bylo receno, mozna pri tom prijdete o par bodiku z bonusu za beznehodovost 🙂