Avatar uživatele
Anna_ms

Co mám dělat?

Měla sem sqělou kámošku… bývaly sme co nejvíc největší kamaráky, ale najednou se se mnou přestala bavit a je s jinýma a pořád si s nimi šeptá, a já z toho mám divný pocit.. mrzí mě to a chtěla bychj jí zase co nejvíce zpět… nevíte jak?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5123 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
oskar

Vyčkej času ono se to vyřeši.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Pokud jste si nic neudělali tak si z toho nic nedělej,ale zkusila bych se jí zeptat co se stalo že se s tebou už tak nekamarádí.
Může to mít více příčin třeba chce být občas i s jinými kámoškami.Na tvém bych se jí ale zeptala a poprosila jí at ti vysvětlí proč se tak chová.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lejla37

Taky se mi to stalo, ale teď vím, že jí bylo líto, že já jsem se víc byvila s jinýma, když byla v nemocnici, a tak začla taky… Zkus si s ní začít samaa povídat.. A když nebude chtít tak to zkoušej!! Ona se s tebou bavit bude! neztracej nadeji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Buďte svá,čas ukáže.Chápu,že Vás to moc bolí a trápí,ale čas rozhodne.Můžete mu jít naproti. To znamená důsledněji a s úsměvem pozdravit: Ahoj,jak se máš ap.Nic víc.

Zdroj: ze života

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
vagra

Když máš teď trochu víc času,tak bys mohla jeho část věnovat studiu českého jazyka.Možná,že jsi přišla o tu /…sqělou..co nejvíc největší…/kamarádku proto,že je to češka a přestala ti rozumět!

před 5121 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek