Co mají zvířata proti komoušům?

Ze základny na Krymu unikli tři ozbrojení delfíni. Včera přeplavalo pět slonů řeku Mekong z Laoské lidově demokratické republiky do Thajska.

Nejlepší odpověď
zjentek

a sakra, to jsem ani nevěděl.. no nic, nastoupíme s obvyklou taktikou.

Další odpovědi
anonym

Ale do Prčic. Jak byli ti delfíni vyzbrojení? Jen aby to nebyli kontrarozvědčíci a nevypravili se zkoumat po bývalém socialistickém táboře, kde by šlo opět zavést staré pořádky.
Že by nám něco hrozilo od slonů, kteří se „vystěhovali“ do Thajska, to se nebojím.
Avšak ruští delfíni v Černé moři, to může zavánět docela slušným průšvihem.☺

badisko

Tak sloni maji proti komousum kly a deflini jsou ozbrojeni navic inteligentvi …wow to bude pekna polizanice…

Sůwa

Možná by se hodilo upřesnění :
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/295806-z-krymske-zakladny-dezertovali-tri-delfini-pry-ozbrojeni.html
Bez toho otázka nemá moc smysl 🙂

sportak

zvířata proti lidem nic nemají…je mi ale stejně divné,jakou moc ta média mají…