jjj123456789

Co mají všichni proti separatistům?

Co mají proti mužům, kteří brání své domovy před ukrofašisty a označují je za ruské vojáky?

Nejlepší odpověď
Nerevarin

To je na delší diskuzi. Osobně nevím, komu vlastně fandit, protože máslo na hlavě mají obě strany. Ale co se separatistů týče, tak bych to viděl asi takto. Pochybuju, že by se v té oblasti našlo tolik chlapů, kteří by do toho šli a měli na to lidské i materiální zdroje plus výzbroj. Těžko by tak dlouho vydrželi bojovat bez nějaké pomoci z venčí, řekněme si to na rovinu, z Ruska. Tomu se semozřejmě vývoj na ukrajině nelíbí a chce si udržet svůj vliv. Samotní separatisté by to nezvládli, proto tam rusové museli poslat nějakou podporu. Nějaké žoldáky apod a také zbraně. To je můj názor. Důkazy ti na to neseženu, jen říkám co si myslím. Již na začátku konfliktu bylo vidět „separatistů“ v profi výbavě a s výzbrojí pomalu lepší, než jakou má ukrajinská armáda. To je celkem zvláštní. Málokdy se něco děje, aniž by v tom neměl prsty někdo další. Západ pomáhal s Majdanem, Rusové pomáhají separatistům. Vždyť je to logické:D

Další odpovědi
Drap

Já nic. Takto je označují a popisují naše media. Nesmíš všemu věřit

promon

Divný, že? Leda že by to byli skutečně rusáci
http://techne­t.idnes.cz/rus­ka-invaze-na-ukrajina-ruske-zbrane-na-ukrajine-f7t-/vojenstvi.as­px?c=A150225_160043_vo­jenstvi_mla

Aneb- řečeno hláškou z kultovního filmu:
Kradete kufry a cizí území.

mosoj

Já nic.
Připomínám co jsem psal před rokem:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-si-rusko-narokuje-krym-proc-ho-chce

Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ukrajina-souhlasite

jaymes

Považuju je za bandity a teroristy.

postcd

nevím jak všichni ani té situaci nerozumím, ale nemusím nikoho kdo zabíjí a je připravený zabíjet jiné lidi z jakéhokoliv dů­vodu